Blog

Latest Updates and News

Nowe mieszkania Wrocław centrum

Przyciągające miejsce zamieszkania.

Mieszkanie we Wrocławiu to na prawdę wspaniała sprawa. Mało tego jeżeli chodzi tutaj o nowy lokal, w którym będziemy mieszkać.

Przykładem inwestycji we Wrocławiu mogą być imponujące Zielone Stabłowice. Osiedle Zielone Stabłowice to kompleks siedmiu budynków wielorodzinnych położony w zachodniej części Wrocławia. Lokalizacja osiedla stanowi jeden z najogromniejszych atutów inwestycji. Część mieszkań na najwyższej kondygnacji posiada antresole. Do każdego z mieszkań należą balkony, a w przypadku lokali parterowych – także przestronne tarasy naziemne. Kolejną zaletą tej lokalizacji jest obecność szkół oraz przedszkoli. W okolicy jest także odpowiednio rozłożona sieć małych sklepów.

Będzie to na prawdę imponujące osiedle posiadające wiele rozlicznych atutów. Warto zamieszkać w tak olśniewającej lokalizacji oraz o nic się nie martwić. Na domiar tego na terenie będzie plac zabaw oraz park, a cały teren będzie zagrodzony. Wyśnione miejsce we Wrocławiu

Jeżeli tylko rozglądasz się za nowymi mieszkaniami we Wrocławiu to niezmiernie faworyzowanym będzie dla Ciebie Śródmieście odnowa.

Budynek ma kształt zamkniętego czworoboku z środkowym zielonym dziedzińcem na poziomie 2 piętra oraz czteropoziomowym parkingiem, którego 2 poziomy znajdują się w piętrach podziemnych, a kolejne 2 – w części parterowej oraz w części pierwszego piętra. Na poziomie parteru pozostała zlokalizowana również część handlowo-usługowa przeznaczona na sprzedaż. Wejście do pełnego kompleksu odbywać się będzie od strony północnej przez chroniony reprezentacyjny hol wejściowy wraz z portiernią. Stąd także będzie można dostać się schodami czy też dwiema windami na poziom wewnętrznego dziedzińca.

Jest to szczerze perfekcyjna inwestycja kapitalna właśnie dla Ciebie. Kolejnymi pozytywami inwestycji jest garaż, teren strzeżony oraz usługi w budynku, a dodatkowo recepcja czy sklep na terenie osiedla. Na prawdę warto zamieszkać w tak olśniewającym miejscu wraz z perfekcyjną lokalizacją. Szczególna lokalizacja we Wrocławiu.

Swoje własne mieszkanie jest czymś, bez czego nie obędzie się ani jedna rodzina. Istotne, aby mieszkanie to było w dobrej okolicy i było wygodne oraz miało niestereotypowy wygląd.

Takim mieszkaniem może być jedno z mieszkań w Rezydencji Borek. REZYDENCJA BOREK to w skrócie 16 niezwykle doborowych apartamentów położonych w niezwykle prestiżowej dzielnicy Wrocławia. Reprezentacyjny budynek całkowicie prezentuje się w sąsiedztwie gustownych zabytkowych kamienic. Nowoczesności dopisują mu zastosowane w elewacji wielkie powierzchnie przeszkleń, a fuzja szkła z piaskowcem umożliwia ekskluzywny wygląd. Wyrafinowane apartamenty powstaną w jednej z w największym stopniu malowniczych dzielnic Wrocławia. Borek to dzielnica z ogromną tradycją budownictwa typu willowego, posiadająca niepospolitą atmosferę.

Rezydencja Borek to na prawdę olśniewające miejsce dla każdego. Każdy posiadacz poczuje się w tym miejscu niezmiernie komfortowo i miło, a świetna okolica sprawi, że będziemy ogromnie zadowoleni z apartamentu w tym miejscu.

Miejsce zamieszkania prosto z fantazji.

Mieszkanie we Wrocławiu jest szczerze kapitalną sprawą, tym bardziej jeżeli będziemy mieszkać w świetnej lokalizacji, której pozazdrości Ci każdy.

Przykładem może być zniewalające Osiedle RELAKS-PARTYNICE. Są tam oczywiście gotowe już mieszkania 2 oraz 3 pokojowe umieszczone całkowicie na terenie zamkniętym, który jest złożony z aż 8 budynków dwu piętrowych. Około odnajdziemy doskonałe tereny zielone, co w dużej mierze sprzyja mieszkaniu w tej okolicy. Następującym plusem są Wyścigi Konne w sąsiedztwie oraz Park Południowy, a dodatkowo bardzo bliska lokalizacja do centrum handlowego na Bielanach. Opodal znajdują się dodatkowo przedszkola oraz szkoły. Także dostępne są mieszkania mające miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Jest to imponująca sprawa i na prawdę warto zamieszkać w tak fenomenalnej okolicy. Z pewnością nikt się tutaj nie zawiedzie. Jest to idealne miejsce dla Ciebie i całej twojej rodziny. Nie czekaj i kup mieszkanie marzeń już w tej chwili.

Świetne mieszkanie specjalnie dla Ciebie

Jeśli zawsze chciałeś posiadać idealne, nowe mieszkanie to Lokum di Trevi będzie perfekcyjne dla Ciebie. Znakomita lokalizacja oraz oszałamiająca atmosfera to właśnie to co tutaj znajdziesz.

Przy skrzyżowaniu ulicy Tarnogajskiej i Klimasa wstaje największe doskonałe osiedle mieszkaniowe. Na terenie, który do niedawna zdominowany był przez budownictwo typowo przemysłowe, rozkwita nowoczesne, wygodne osiedle, kierowane najnowocześniejszym designem, przyjazne, wydajne i bardzo miejskie innymi słowy wprost idealne właśnie dla Ciebie. Sercem osiedla będzie nowomodna, specjalnie opracowana fontanna. W trosce o duży komfort i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców osiedle zaopatrzone będzie w monitoring oraz videodomofony. Do placów zabaw dostęp będą posiadać jedynie mieszkańcy osiedla.

Doskonała lokalizacja i najwyższe standardy sprawią, że nigdzie nie poczuł byś się lepiej. Nie warto czekać, czas kupić mieszkanie wspaniałe dla Ciebie oraz twojej rodziny